Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

MIESZANKI TRAW DLA KONI

Pastwiska dla koni powinny składać się z gatunków traw o niskiej zawartości węglowodanów niestrukturalnych z małą zawartością skrobi i dużą zawartością włókna. Podobnie jest z sianem, które powinno być pozyskiwane z traw rosnących na łąkach uprawianych ekstensywnie i koszonych po przekwitnięciu roślin, aby dodatkowo wzbogacić go we włókna.


KARINO Mieszanka pastwiskowo-kośna

Wieloletnia mieszanka pastwiskowa przeznaczona na stanowiska żyzne o uregulowanych stosunkach wodnych. Udaje się zarówno na glebach mineralnych i organicznych. Bujnie odrasta zarówno po spasieniu, jak również po skoszeniu. Odporna na udeptywanie co czyni ją bardzo przydatną do zakładania trwałych pastwisk dla bydła opasowego i koni.

KARINO PREMIUM Mieszanka kośna

Mieszanka wieloletnia stworzona w oparciu o wiedzę, że dużą rolę w pobieraniu paszy przez konie odgrywa jej smakowitość i zapach. Przeznaczona do wysiewu na stanowiskach wilgotnych i optymalnie wilgotnych. Skład gatunkowy gwarantuje uzyskanie pasz objętościowych o dużym udziale włókna surowego oraz białka, przy jednocześnie stosunkowo niewielkim udziale fruktanów odpowiedzialnych za ochwat u koni. Odmiany użyte w mieszance zapewniają dobre tempo odrostu po skoszeniu.

TRAKEN Mieszanka pastwiskowa

Mieszanka przeznaczona na intensywnie użytkowane pastwiska. Dzięki zastosowaniu w składzie odmian gazonowych o bardzo dobrych właściwościach krzewienia, polecana jest również do siewu na padokach. Do przygotowania mieszanki zastosowano najlepsze dostępne odmiany pastwiskowe, które cechuje podwyższona odporność na niskie przygryzanie (często poniżej węzła krzewienia).