Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Odstraszacz gryzoni i kun H3

Odstraszacz gryzoni i kun H3

Odstraszacz gryzoni i kun H6

Odstraszacz gryzoni i kun H6

Odstraszacz gryzoni i kun B100

Model B100_x000D_ _x000D_ - Urządzenie emituje zmienne ultradźwięki, które niekorzystnie wpływają na układ nerwowy gryzoni, uniemożliwia...
Dostępność: W magazynie
nr kat.
12-7040

Model B100 - Urządzenie emituje zmienne ultradźwięki, które niekorzystnie wpływają na układ nerwowy gryzoni, uniemożliwiając im dłuższe przebywanie w okolicy urządzenia i w efekcie opuszczenie miejsc chronionych przez odstraszacz.

Urządzenie wyposażone jest w układ tradycyjny układ tranzystorowy, co gwarantuje świetne parametry oraz wysoka niezawodność. Dostępne na Polskim rynku w dużej mierze chińskie zamienniki i odstraszacze są wyposażone w mikroprocesorowe układy sterowania co powoduje że są bardziej narażone na uszkodzenia zewnętrzne oraz maja mniejszy zasięg działania.

Urządzenie wyróżnia się niewielkimi rozmiarami oraz maksymalną mocą co gwarantuje największy dostępny na rynku głośnik piezoelektryczny - 50mm. Nareszcie nie trzeba wykonywać żadnych żmudnych prac by umocować odstraszacz. Teraz można robić to w dowolnym miejscu, można zmieniać położenie odstraszacza wiele razy i to niezwykle szybko i łatwo. Urządzenie jest wyposażone w mocny magnes, za pomocą, którego łatwo umieścisz je w dowolnym miejscu. Wystarczy poszukać kawałek metalowej powierzchni - rura, element konstrukcji, metalowe drzwi, szafka, regał, grzejnik itp. Dodatkowo urządzenie posiada specjalną metalową zawieszkę, którą można przykręcić do dowolnej powierzchni, a następnie mocować na tej zawieszce sam odstraszacz. To świetne rozwiązanie gdy nie ma w pobliżu metalowych elementów.


Specyfikacja techniczna:

  • Zasilanie: 6V DC
  • Pobór prądu: 5mA
  • Wymiary 50x100x25mm
  • Kąt emisji ultradźwięku do 180 stopni
  • Zasięg ultradźwięku do 200 metrów
  • Temperatura pracy: -30 do +70 stopni


Informacje dodatkowe:

  • Produkcja: Polska
  • Urządzenie nie działa na psy i koty (emisja ultradźwięku poza zakresem słyszalności)
Więcej informacji
Stawka VATVAT 23%
Główny EAN-135903816642134
Pakowanie - informacja logistyczna1/6
Kod CN7314 19 00
Kod dostawcyB100
Waga netto0.3 kg