Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.
Picture

Obroża identyfikacyjna dla bydła, 135 cm, zielony/biały Kerbl

Picture

Numer do obroży dla bydła, pomarańczowy, "8", 10 szt., Kerbl

Numer do obroży dla bydła, "7", szary, 6 szt., Kerbl

Dostępność: Produkt na zamówienie
nr kat.
07-0537

Numery do obroży identyfikacyjnych - kolorowe

Specjalne kolorowe numery do obroży (po jednym kolorze na każdą cyfrę) oraz ich duży format znacznie ułatwiają rozpoznawanie zwierząt w stadzie, nawet z dużej odległości, kiedy cyfry są przysłonięte lub przy słabym świetle. Dzięki dwustronnemu oznakowaniu i kodowaniu kolorami nawet poskręcane kołnierze nie stanowią już problemu.


  • Łatwe mocowanie i zdejmowanie dzięki konstrukcji dwuczęściowej.
  • Optymalna rozpoznawalność dzięki kolorowemu kodowi.
  • Dwustronne oznakowanie i duży format.
  • Produkt objęty wnioskiem patentowym.
  • Duże ułatwienie w codziennej pracy. Kolorowe numery do obroży to duże ułatwienie, szczególnie gdy dochodzi do zmian w stadzie. Zwykłe numery na obrożę trzeba wypchnąć, ale ze względu na zabrudzenia jest to niemożliwe lub znacznie utrudnione nawet po krótkim okresie korzystania. W niektórych przypadkach konieczny jest całkowity demontaż obroży, w tym urządzeń takich jak transpondery, czujniki lub ciężarki, nawet jeżeli wymienić trzeba tylko jedną cyfrę. Natomiast kolorowe numery do obroży można łatwo otworzyć, zdjąć i założyć tam, gdzie trzeba. W przypadku zwierząt trzymanych na postronku, cyfry mogą być zakładane nawet bez zdejmowania obroży.
Więcej informacji
MarkaKERBL
Kolor producentaczarny/szary
Waga netto0.035 kg
Główny EAN-134018653939321
Pakowanie - informacja logistyczna1
Kod dostawcy209427
Kod CN3926 90 97
Stawka VATVAT 23%