Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Wybrane produkty przeznaczone do korekcji racic u zwierząt hodowlanych kupisz teraz z 5% rabatem. Rabat zostanie naliczony w koszyku, na etapie składania zamówienia. Wszystkie produkty objęte promocją są oznaczone specjalną etykietą oraz znajdują się poniżej. Wykorzystaj okazję i zamów już dziś, promocja trwa od 1 do 30 czerwca.

Korekcja racic u zwierząt hodowlanych, takich jak bydło, kozy, owce i świnie, znacząco wpływa na ich ogólny stan zdrowia. Choroby racic powodują między innymi problemy z rozrodem, spadek masy ciała zwierząt, przedwczesne brakowanie, a u krów wpływają także na zmniejszenie ilości produkowanego przez nie mleka – nawet do 5 litrów dziennie. Tarcza do korekcji racic w znacznym stopniu zapobiega wszystkim tym niepożądanym następstwom. Dodatkową zaletą naszych tarcz korekcyjnych jest fakt, iż nie wymagają one procesu docierania, a ponadto nie nagrzewają się w trakcie pracy. Granulacja oznacza, jak gęsto umiejscowione są na tarczy ziarna z twardego metalu. Wyższa wartość umożliwia wykonanie – jednorazowo – większej ilości zabiegów bez konieczności czyszczenia produktu.

Bandaże samoprzylepne EquiLastic firmy Kerbl wykonane są z bardzo trwałego, elastycznego i samoprzylepnego materiału. Wysoka jakość wykonania sprawia, że produkty są odporne na rozdarcie i uszkodzenie. Produkt jest bardzo przydatny podczas zakładania opatrunku. Specjalna formuła kleju sprawia, że bandaże nie przyklejają sie do sierści, co znacznie ułatwia pracę. Przy prawidłowym zastosowaniu, opatrunek nie ogranicza prawidłowego przepływu krwi. Bandaże można zdjąć w szybki i łatwy sposób, przy użyciu nożyczek.

Produkty z serii TECHNOBASE są przeznaczone do korekcji kopyt i racic. To idealne rozwiązanie do przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych i naprawy kopyt. Technobase posiada niezwykłe właściwości klejące, po zastosowaniu można być pewnym, że naprawione kopyto będzie zabezpieczone aż do zdarcia drewnianego klocka. Produkt nie jest lepki, umożliwia swobodne formowanie nie przyklejając się do rąk. Masa produktu pozostaje plastyczna aż do zakończenia procesu polimeryzacji. Podczas stosowania innych preparatów wydzielane jest ciepło, które może powodować oparzenia u zwierząt. Technobase nie wywołuje tego typu problemów, dzięki czemu jest bezpieczny dla zwierząt.

Mycie posadzek, przepędów, wymiana ściółki, higiena stanowisk, okresowa dezynfekcja i bielenie to podstawowe i niezbędne czynności codziennej higieny pomieszczeń inwentarskich. Kąpiel racic to najbardziej skuteczny sposób zapobiegania rozwojowi schorzeń kończyn o podłożu bakteryjnym. Kuwety można ze sobą łączyć. Pierwsza wanna może służyć jako "płukanka" aby pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Dzięki temu wanna zasadnicza do dezynfekcji pozostanie czysta, co przyspieszy i ułatwi proces dezynfekcji. Kuweta została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby kopyto zwierzęcia po wejściu do wanny lekko się rozszerzało, umożliwia to lepsze dotarcie w przestrzenie między pazurami.

  • wymiary: 203 x 83 x18,5 cm
  • pojemność: 200 l
  • materiał: polietylen - odporny na ścieranie i wpływ preparatów chemicznych
  • modułowość, możliwość łączenia kolejnych wanien wzdłuż i w poprzek
  • antypoślizgowe dno