Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Aby zminimalizować straty w uprawach oraz zoptymalizować i zaplanować kolejne zabiegi agrotechniczne wystarczy zakup prostego i taniego urządzenia, jakim jest deszczomierz. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje deszczomierza wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego: podstawowy oraz z dodatkowym wskaźnikiem pozwalającym sumować ilość opadów w interesującym nas okresie.

Nasze deszczomierze posiadają szeroki wlot „leja” dzięki czemu wyłapują odpowiednią ilość kropli deszczu, co przekłada się na bardzo dokładny odczyt wyniku, ponadto deszczomierze są na tyle głębokie, że wpadające krople nawet intensywnego deszczu nie „wyskakują” z urządzenia, co również jest bardzo ważne dla uzyskania precyzyjnego wyniku. Kolejną ważną cechą naszych deszczomierzy jest zwężona sylwetka typu „lejek”, taka konstrukcja powoduje, że powierzchnia lustra wody jest możliwie najmniejsza - ograniczamy tym samym odparowywanie wody i fałszowanie wyniku.

  • Wyraźna podziałka pomaga w odczycie pomiaru (kreska podziałki 1 mm = 1 litr opadów na 1 m2).
  • Kontrola ilości opadów pozwala rolnikowi na ekonomiczne zarządzanie wodą, rośliny są dodatkowo podlewane po określeniu rzeczywistej ilości opadów na danym terenie i zestawieniu tej informacji z wymaganiami rośliny oraz właściwościami podłoża.
  • Łatwe do montażu.
  • 10-5297 wyposażony w dodatkowy wskaźnik umożliwiający łatwy odczyt sumy opadów z całego miesiąca.

PAMIĘTAJ! Prawidłowo deszczomierz powinien zostać zamontowany min. 30 metrów od drzew i budynków oraz na wysokości 1-1,5 metra nad gruntem.

Możliwość wykonania indywidualnego nadruku.

Szanowni Klienci!

Pewną część naszego asortymentu do wyposażenia gospodarstwa, w tym także nasze deszczomierze, możemy na Państwa życzenie spersonalizować nadrukowując np. logo klienta; wymaga to zachowania ekonomicznie uzasadnionych ilości (nie pojedynczych sztuk). Ilości nadruków i związana z tym cena są ustalane indywidualnie z opiekunem handlowym.