Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz w tej chwili składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z działem obsługi klienta Can Agri.

Bolus energetyczny Ket-o-Vital Bolus, 135 g, Kerbl

Dostępność: Produkt na zamówienie
nr kat.
10-0715

Zdrowe krowy szybciej zajdą w ciążę i dostarczają więcej mleka.


  • bolus działający na różnych poziomach fizjologicznych - wątroba - żwacz - układ odpornościowy
  • substancje glukoplastyczne mają pozytywny wpływ na metabolizm energetyczny. Zmniejsza się ryzyko ketozy / acetonemii. Bardzo wysoka mleczność, problemy z porodem, stres, upał i otyłość w momencie porodu to klasyczne czynniki ryzyka wystąpienia ketozy
  • bezpieczne dawkowanie i stosowanie Zwierzęta mają większy apetyt, są sprawniejsze i szybciej się regenerują Zalecenia żywieniowe: Podać dwa bolusy krótko po wycieleniu za pomocą aplikatora do bolusa zgodnie z instrukcją. W razie potrzeby podać kolejny bolus 12 godzin po wycieleniu. Pasza uzupełniająca dietę dla krów mlecznych w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia ketozy mleka / acetonemii. Surowce dostarczające glukozę. Znak jakości pasz z Bawarskiego Związku Rolników Gospodarstwa biorące udział w programie „Offene Stalltür” („Otwarte drzwi stodoły”) zobowiązują się do stosowania wyłącznie pasz oznaczonych tym znakiem „A-Futter” (pasze A). Ma to na celu zagwarantowanie ogólnego bezpieczeństwa tych gospodarstw w zakresie pasz dla zwierząt. Produkty wysokiej jakości Agrochemica posiadają również certyfikaty GMP + i QS.
Więcej informacji
MarkaKERBL
Kod dostawcy15982
Waga netto0.54 kg
Główny EAN-134025685002534
Stawka VATVAT 23%
Kod CN2309 90 31
Pakowanie - informacja logistyczna1/8