Pracownik Magazynu

Poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za pakowanie, przyjęcia i wydanie towaru oraz utrzymanie porządku na magazynie.

Wymagania :

- znajomość obsługi komputera (MS Office),
- dobra organizacja czasu pracy,
- skrupulatność, sumienność,
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- przyjazną atmosferę pracy,
- zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjny pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@canagri.pl

Wymagana klauzula dotycząca ochrony danych osobowych zgodna z RODO: „Oświadczam, że podane dane osobowe są rzetelne i prawdziwe oraz oświadczam, że zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydata do pracy dostępną pod adresem https://rodo.canagri.pl. Zgadzam się na przetwarzanie przez wyżej wymienionego pracodawcę danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”